مدرسه پسرانه هوشمند غیردولتی مولانا Molana International School

مرداد ماه

در

مرداد ماه

مدرسه در روز های

دوشنبه و چهارشنبه

باز می باشد

در صورت نیاز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

09176333930

09177688359

پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی مولانا

درباره ی طرح جابر

پژوهش سرا دانش آموزی

با سلام و احترام ،

پژوهش سرای دانش آموزی با هدف آماده سازی و ارتقاء مهارتهای دانش آموزان با همکاری مرکز بین المللی رشداقدام به برگزاری کارگاه آموزشی برنامه نویسی ساخت بازی و انیمیشن اصول و مبانی برنامه نویسی ویژه دانش آموزان و اولیاء علاقمند از ساعت 9 الی 12  روز پنج شنبه 96/9/9 در مرکز بین المللی رشد قشم می نماید.

نمایشگاه دائمی آثار دانش آموزان

نمایشگاه دائمی دانش آموزان

با سلام

به آگاهی می رساند پژهش سرای دانش آموزان در نظر دارد به منظورمعرفی هر چه بیشتر و بهتر و فراهم آوردن زمینه حمایت مسئولان شهرستانی و استانی و کشوری از دانش آموزان  هنرمند ،مخترع و مبتکر و ثبت رسمی آثار ایشان ،نمایشگاه دائمی آثار دانش آموزان در مرکز بین المللی رشد قشم ایجاد نماید.

 آثار دانش آموزی شامل صنایع دستی، دست سازه ، تالیف کتاب، اثر پژوهشی ، عکس -فیلم - نقاشی -بازی رایانه ای- محتوای الکترونیک - جمع آوری نمونه- آزمایش - نشریه و روزنامه دیواری و هر گونه اختراع و ابتکار می باشد.

کلاس آموزش هنر

کلاس های آموزش هنر

با سلام

پژوهش سرای دانش آموزان در نظر دارد با هدف مهارت های هنری دانش آموزان و آمادگی جهت شرکت در مسابقات استانی وکشوری کلاس های  حرفه ای آموزش هنر با مربیگری اساتید با تجربه به شرح زیر برگزار نماید .متقاضیان تا روز شنبه 96/8/27 به پژوهش سرا معرفی می گردند

شروع کلاس ها از اول آذر ماه 96 می باشد.

آموزش تکنیک های طراحی و سیاه قلم و نقاشی با مداد رنگ ، آبرنگ و گچ پاستل ویژه دانش آموزان دوره اول ودوم متوسطه و آموزش نقاشی مقدماتی و مجسمه سازی خلاقانه ویژه دانش آموزان ابتدایی.

هفته کتاب وکتابخوانی

هفته کتاب وکتابخوانی

پرسش مهر ریاست جمهور

طرح پرسش مهر ریاست جمهوری

خانواده ی گرامی سلام

همانگونه که مستحضر هستید ریاست جمهور سوالی را در مورد " چگونه باید در محیط مدرسه تحمل و احترام به افکار دیگران واخلاق و ادب را تمرین کنیم ؟" برای فرزندان شما مطرح نمو ده اند . بسیار خوشحال ومسرور می شویم که تمامی اعضای خانواده با هم فکری یکدیگر سوال ایشان را در این برگه پاسخ داده و ضمن مشارکت در فرا خوان پرسش مهر در این اقدام ملی سهیم گردید.

 

برگزاری مسابقه نقاشی

مسابقه نقاشی

به مناسبت روز دانش آموز نمایشگاه نقاشی با موضوع آزاد، روز شنبه 

تاریخ 96/8/13 در مدرسه برگزار می شود.

مهلت تحویل آثار حداکثر روز چهارشنبه 96/8/10  می باشد.

مسابقه داستان نویسی

مسابقه داستان نویسی 

به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی(24 آبان) ،پایه های دوم و سوم

دانش آموزان با توجه به تصویر موجود واستفاده از خلاقیت خود داستانشان را نوشته و به بهترین داستان های برگزیده،در روز کتاب وکتابخوانی جوایز ی اهدا می گردد.

استراتژی فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش تهیه و تدوین شد

ˈیوسف نوریˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود:80 درصد مراحل تهیه و تدوین این استراتژی به پایان رسیده و برای تدوین این برنامه، الگوی سه هزار کشور مورد بررسی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه این استراتژی در راستای هوشمند سازی مدارس حرکت می کند ، افزود: استراتژی فناوری اطلاعات و ارتباطات مطلوب در دنیا بررسی شد و از کارشناسان در این زمینه نظر سنجی و نقشه راه اجرای این استراتژی برای رسیدن به وضعیت مطلوب ترسیم شد.

نوری اضافه کرد : این استراتژی بیشتر در مدارس اجرا می شود چرا که در آموزش و پرورش یک میلیون کارمند فعالیت می کنند که بیش از 50 هزار نفر آنان در ادارات و مابقی در مدارس مشغول به فعالیت هستند.

رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش گفت: در این راستا با پیگیریهای انجام شده و براساس اسناد موجود و نقشه راه آموزش و پرورش، هوشمند سازی مدارس مورد توجه قرار گرفت.

نوری گفت: استفاده از فناوری در وزارت آموزش و پرورش همواره مورد تاکید است چرا که در نظام تعلیم و تربیت، خروج از یادگیریهای کهنه و ورود به یادیگری نوین مورد اهمیت است تا دانش آموز پژوهش محور شوند و در این راستا عمق یادگیری آن ها نیز افزایش یابد.

مشاهده مطالب قدیمی تر...